AMRW-8WP21-18S * Wise Seats Adjustable Seat Pedestal & Mount 12"-18"
WISE
  • Order within 9 hours and 59 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Adjustable Pedestal.
  • Fore & Aft Slide Adjusts from 12" to 18".
  • Smooth, thick wall, polished anodized aluminum.
  • 2-7/8" diameter pipe.
  • Locking 2-7/8" seat mount with 360 swivel 9" diameter base.
Adjustable Pedestal. Fore & Aft Slide Adjusts from 12" to 18". Smooth, thick wall, polished anodized aluminum. 2-7/8" diameter pipe. Locking 2-7/8" seat mount with 360 swivel 9" diameter base. California Residents: warning sign WARNING Cancer and Reproductive Harm - P65Warnings.ca.gov
Shipping and Returns