QIILU
  • Order within 9 hours and 48 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Size ---- Overall Size(LengthxHeight): Approx. 23.9 x 13.9in/606 x 353mm, Opening Clearance(L1 x H1): Approx. 20.6 x 10.9in/ 524 x 278mm, Protrusion Deck: Approx. 0.7in/ 17mm, Intrusion Below Deck: Approx. 1in/ 26mm
  • Size Overall size LEMPLYXHEIGHT : about 23.9 x 13.9in / 606 x 353mm, open gap L1 X H1 : about 20.6 x 10.9in / 524 x 278mm, protrusions the deck: about 0.7 inches / 17mm, Invasion below the deck: about 1 inch / 26mm
Specification:
Condition: Brand New
Item Type: Deck Access Cover
Material: ABS
Color: As picture shown
OEM: RE-353-606
Overall Size(LengthxHeight): Approx. 23.9 x 13.9in/606 x 353mm
Opening Clearance(L1 x H1): Approx. 20.6 x 10.9in/ 524 x 278mm
Protrusion Deck: Approx. 0.7in/ 17mm
Intrusion Below Deck: Approx. 1in/ 26mm