10 Sets 10 Pin Suitable for The Public Section of The Black Headlamp with Terminal DJ7105B-3.5-11 10P Car Connector
DWFSKZKV
  • Order within 10 hours and 3 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
Type:DJ7105B-3.5-11 Pin Number:10
Color:Black Pitch of terminal:3.5mm Size:H:20.0mm W:44.mm L:42.6mm
Shipping and Returns
DWFSKZKV.
10 Sets 10 Pin Suitable for The Public Section of The Bla...