Fuji Kogyo Fuji Tackle Plus+ Aluminum Parts Winding Check for Fixed Front Grip (WCF) Purple 0.4 inches (10.5 mm) A-PUWCF10.5
(FUJI KOGYO)
  • Order within 6 hours and 45 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Quantity: 1 (with header)
  • Material: Aluminum (anodized aluminum treatment); Color: Purple [Code: A-PU]
  • Size: 10.5 (Inner Diameter: 10.5mm, Outer Diameter: 17.0mm, Linear 4.5mm)
  • Order Number: A-PUWCF10.5
Model for the "Winding Check" fixed front grip on the top of the rod grip
Shipping and Returns