Fuji Kogyo Fuji Tackle Plus+ Aluminum Parts Winding Check for Fixed Front Grip (WCF) Red 13.5mm A-RWCF13.5
(FUJI KOGYO)
  • Order within 9 hours and 7 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Quantity: 1 (with header)
  • Material: Aluminum (anodized aluminum treatment); Color: Red; Code: A-R
  • Size: 13.5 (Inner Diameter: 13.5mm, Outer Diameter: 20.0mm, Linear 5.5mm)
  • Order Number: A-RWCF13.5
Model for the "Winding Check" fixed front grip on the top of the rod grip
Shipping and Returns